MKK "wola" Warszawa "Solidarność Prawicy"
Strona Główna Do czytelnika Artykuły Zapraszamy do Pomocy Newsy Filmiki Forum Galeria Linki Kontakt Szukaj07 Czerwiec 2020 03:36:51
MenuReklama


Dyskryminacja niewidomych na portalu Facebook - zapraszam do przeczytania i polubienia stronyHilfe Pomóż Help


Strona www
Dawida Dembińskiego
Beata Dembińska - mama Dawida na FB


Filmy apelowe
PressMix - portal społecznościowy
Pressmania - portal społecznościowyDemiś Firchał - wierszeSprzęt dla niewidomych

Jaką moralność prezentuje administrator ...
Warszawa, dnia 5 listopada 2009 roku.


Jaką moralność PREZENTUJE administrator PORTALU nk.pl wobec użytkowników TEGO portalu???

Nazywam się Andrzej Adamiak i do 2 listopada 2009 br. Byłem aktywnym urzytkownikiem mojego profilu na portalu nk.pl: http://nasza-klasa.pl/profile/27198613 , w nazwie profilu widniały moje dane osobowe. W godzinach popołudniowych, administrator portalu zablokował mój profil nie podając podstawy i nie uprzedzając, że może podjąć takie czynności. Po zablokowaniu mojego profilu, mój komputer odczytuje informację, że mój profil został zablokowany z powodu naruszenia Regulaminu. Brak jest wiadomości, jaki pkt. Regulaminu naruszyłem. Jeżeli administrator nk. dokonuje blokady profilu, to jego obowiązkiem jest podać podstawę tego działania, a jak widać administrator nk. Działa subiektywnie. Uważam takie działanie administratora za żenujące. Na moim profilu zamieściłem informację, że jestem osobą całkowicie niewidzącą i ta informacja była skierowana do odwiedzających mój profil gości. Jak widać administrator nk. nie dokonuje żadnej oceny profilu i działa, jak komunistyczny i bezmyślny organ represji. W Regulaminie administrator nk. zawarł dużo różnych określeń, tj. zasady współżycia społecznego, przestrzeganie przepisów Kodeksów Cywilnego i Karnego. Miałem nadzieję, że jeżeli administrator nk. oczekuje mojego postępowania zgodnego z Regulaminem, to i administrator nk. poczuwa się do przestrzegania przynajmniej Regulaminu. Byłem w głębokim błędzie, jak widać to ja mam tylko obowiązki a administrator tylko prawa to jest dziwne!!!

Zwracam uwagę administratorowi nk.pl uwagę, że Regulamin portalu nk.pl musi być w zgodzie z Aktami wyższej rangi, jakimi są Ustawy. Moim zdaniem Regulamin portalu nk.pl obraża Ustawę: Kodeks Cywilny. Zobaczę, może Regulamin portalu nk.pl zostanie zweryfikowany w postępowaniu cywilnym w związku z jego nadużywaniem i nadinterpretacją przez nk.pl.

Należy zwrócić uwagę, że o decydowaniu czy zostały naruszone jakiekolwiek przepisy Ustawy, decyduje Sąd. Osoba, która stwierdza takie naruszenie w swojej sprawie, stosując przepisy Ustawy: K. p. C oraz K. p. K. i w ten sposób możemy chronić swoje prawa.

Żyjemy w Państwie prawa, a decyzje podejmowane przez administratora nk. są rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Administrator nk. swoją subiektywną decyzją blokuje profile i jak widać, zapomina o podstawowym zapisie w Ustawie zasadniczej, która stwierdza: każdy człowiek jest uznawany za niewinnego tak długo, dopóki Sąd swoim prawomocnym Wyrokiem nie stwierdzi, że jest inaczej. A co robi administrator nk? Administrator nk. wchodzi w kompetencje działania Sądu powszechnego i uważa, że może wszystko i jest bezkarny. Polska jest Państwem prawa i o winie człowieka decyduje Sąd powszechny a nie administrator nk. W Państwie Polskim znam tylko 3 władze: ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza, ale uważa się, że 4 władzą są media. Administrator portalu nk.pl nie jest nigdzie wymieniony, jako organ oceniający postępowania innych. Do takiej oceny są inne organa Państwa. Uważam, że metody, jakie stosuje NKwudzista, pochodzą z minionej mrocznej epoki socjalizmu. W czasach realnego socjalizmu wobec człowieka stosowano różne sankcje i kiedy pytał, dlaczego słyszał przeważnie; dlatego! Jak widać osoby prawne się zmieniły, ale metody są takie same. Gdzie jest domniemanie niewinności, to jest podstawowa zasada, której nie stosuje administrator nk.pl.

Podstawowym naruszeniem wobec mnie prawa, jest zablokowanie skrzynek poczty przychodzącej i wychodzącej. Takie działanie jest naruszeniem podstawowego prawa do wolności, czyli zasada swobodnego przepływu informacji a także rażącym naruszeniem zasad współżycia społecznego. W Regulaminie nie jest napisane, że blokowanie profilu pozbawia użytkownika używania poczty nk. Tym bardziej brak jest zapisu o archiwizowaniu wiadomości użytkownika nk. na komputerze tego użytkownika. Jestem niewidomym i posługuję się komputerem przystosowanym dla osób niewidzących. W mojej skrzynce były zarchiwizowane informacje przychodzące do mnie jak i wiadomości wychodzące do moich znajomych. Zablokowanie mojego korzystania ze skrzynek pocztowych, jest skandaliczne a zwłaszcza, kiedy to dotyczy osoby niepełnosprawnej- całkowicie niewidzącej. Z przyczyn obiektywnych nie mogę zapisywać danych na papierze a zablokowanie mojego profilu doprowadziło mnie do utraty danych jak i kontaktów ze znajomymi. W skrzynkach poczty nk. Znajdowały się bardzo ważne dla mnie informacje, jak też treści mojej korespondencji kierowanej do innych.

Zablokowanie mojego profilu na portalu NKwudzistów i przekazanie moim znajomym informacji, że moje konto jest zablokowane może wpłynąć na ocenę mojej osoby przez wielu ludzi. Każdy przeciętnie rozwinięty intelektualnie człowiek potrafi rozróżnić, o czym mówią komunikaty zamieszczane przez administratora nk. Proszę zauważyć jak wyglądają komunikaty. Tak wyglądają komunikaty: ”konto zablokowane” i drugi komunikat „konto usunięte”. Różnica przekazywanej informacji jest czytelna. Administrator zablokował moje konto, dlatego że naruszyłem Regulamin? Dokonałem przestępstwa na portalu nk.pl? A może dokonałem „tylko” jakiegoś występku. Ocena blokady mojego profilu zależy od wyobraźni odczytującego taką informację. Ja nie mam możliwości sprostowania i wyjaśnienia, co się wydarzyło. W mojej ocenie doszło ze strony administratora nk. do naruszenia moich niezbywalnych praw. Takimi prawami są, prawo do ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia mojego wizerunku oraz prawo do godności. W Regulaminie portalu nk.pl są wymienione naruszenia, z jakiego powodu następuje zablokowanie profilu. Stanowczo stwierdzam, że nie naruszyłem żadnego pkt. Regulaminu portalu nk. Administrator nie przedstawił żadnego uzasadnienia i dlatego uważam, że działanie administratora nk.pl jest bezprawne!!!

Metody blokowania profili na portalu nk.pl i metody, jakie są stosowane wobec użytkowników portalu nk.pl są takie same jak w moim przypadku. Trzeba pisać, a odpowiedź przychodzi wygenerowana PRZEZ komputer i przeważnie ODPOWIEDŹ nie pokrywa się z treścią skargi na zablokowanie profilu. Pisanie do administratora i tłumaczenie się z nieznanych sobie grzechów, to jak pisanie na Berdyczów- ja o zupie a administrator nk.pl o dupie. Gdyby się tymi działaniami zajmował człowiek, to byłoby łatwiej wyjaśnić nieporozumienia. W mojej ocenie, takie działanie jest działaniem umyślnym ze strony administratora portalu nk.pl a jego cel, to pokazać, kto tu rządzi. Czy mamy do czynienia z syndromem „Boga” u administratora nk.pl? Na różne treści zgłaszane do administratora nk., potrafią przyjść takie same odpowiedzi. Takie same odpowiedzi przychodzą do różnych użytkowników portalu NKwudzistów.pl, bo jak inaczej nazwać takie postępowanie administratora portalu nk.???

Wobec takiego postępowania wobec mnie postanowiłem dochodzić swoich praw wobec administratora portalu nk.pl zgodnie z przepisami prawa. Tu odzywa się we mnie legalista. Informacja, że jestem legalistą jest umieszczona na moim profilu. Mam do wykonania 3 kroki:
1. Pierwszy krok. Wysłałem prośbę o wyjaśnienie zablokowania mojego profilu. Otrzymałem odpowiedź, że moja sprawa zostanie rozpoznana w ciągu 48 godz. Roboczych. Zaczekam.
2. Drugi krok. Po przekroczeniu tego terminu, wysyłam wezwanie do odblokowania mojego profilu w ciągu 24 godz. Brak odblokowania mojego profilu zmusi mnie do zrobienia trzeciego kroku.
3. Trzeci krok. Wysyłam Wezwanie Ostateczne z wnioskiem o odblokowanie mojego profilu w terminie nieprzekraczającym 12 godz. Brak odblokowania mojego profilu upoważnia mnie do dalszych czynności prawnych wobec administratora nk.pl.
4. Zatańczę z portalem nk.pl i myślę, że nie będzie to kopanie się z koniem.
Zastanawiam się, jak w takiej sytuacji postąpiliby hakerzy? Może ktoś mnie poinformuje, jak się przeciwstawiać takim zachowaniu administratora portalu nk.pl???


Andrzej Adamiak, na portalu nk.pl: Mój Profil
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Jednym kliknięciem podzielisz się linkiem ze znajomymi...
Tłumacz strony
Ostatnie Artykuły
Temida ślepa? Temida...
Warszawa, Fundacja D...
Podaruj swój 1% poda...
Dominik Januszczak -...
Zespół Dandy-Walkera
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Kontakt Forum Szukaj na stronie
Globus odwiedzających
Copyright © MKK "wola" Warszawa "Solidarność Prawicy" 2009
Kopiowanie i publikowanie w całości lub w fragmencie bez podania źródła zabronione!


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl