MKK "wola" Warszawa "Solidarność Prawicy"
Strona Główna Do czytelnika Artykuły Zapraszamy do Pomocy Newsy Filmiki Forum Galeria Linki Kontakt Szukaj07 Czerwiec 2020 03:04:44
MenuReklama


Dyskryminacja niewidomych na portalu Facebook - zapraszam do przeczytania i polubienia stronyHilfe Pomóż Help


Strona www
Dawida Dembińskiego
Beata Dembińska - mama Dawida na FB


Filmy apelowe
PressMix - portal społecznościowy
Pressmania - portal społecznościowyDemiś Firchał - wierszeSprzęt dla niewidomych

Jak zabić portalem internetowym nasza klasa.pl?
Jak zabić portalem internetowym nasza klasa.pl?

Przepraszam Mariusza Stępniaka za wykorzystanie jego ciężkiej i trudnej sytuacji zdrowotnej i proszę czytelnika o pomoc dla Mariusza: wyślij sms o treści: SERCE.MS- za 1,22 zł. Z VAT. Bliższe informacje o Mariuszu i pomocy dla niego można znaleźć na stronie: http://www.mariuszstepniak.pl - ZAPRASZAM. Mariusz jest w bardzo trudnej sytuacji, żyje z oddechem śmierci na plecach. Proszę nie zapominać o innych dzieciakach czekających na pomoc dorosłych. Jestem tylko człowiekiem i mam także swoje emocje. Jeżeli dobrze potrafię odczytać zapis w Konstytucji R. P., to Ustawa zasadnicza wart. 54 stanowi, że Konstytucja gwarantuje wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się(zablokowane skrzynki pocztowe), wolność wypowiadania swoich poglądów(informacje na profilach), wolność słowa(komentowanie i ocenianie), wolność zrzeszania(cyberspołeczeństwo NK.PL) i organizowania(organizowanie się w szczytnym celu). W mojej ocenie regulamin NK.PL musi być zgodny z aktem prawnym wyższej rangi- Ustawą zasadniczą. Blokowanie profili osób, które nie popełniły żadnego czynu przestępczego działając w ten sposób- jest to haniebne działaniem administratora NK.PL. Działanie klasiaków w celach pomocowych, jest działaniem w stanie wyższej konieczności. Stan wyższej konieczności to ratowanie umierających dzieciaków, które Najjaśniejsza R. P. pozostawiła samym sobie. W DNIU 29 10 br. odezwało się we mnie zwierzę albo i może nawet potwór! Wczoraj cyberspołeczeństwo portalu internetowego nasza klasa.pl? przeżyło pacyfikację administratora a inaczej mówiąc polowanie na klasiaków, którzy na portalu nk. Min. Zajmują się pomocą dzieciakom, które Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska uznała za obywateli drugiej kategorii. Klasiaki zajmujący się wspieraniem i pomocą, robią to z własnej woli i poświęcają swój wolny czas- bo tak chcą i już. Na profilach świadczących pomoc, nie ma żadnych prywatnych kont a jedynie informacje o fundacjach pomagających potrzebującym osamotnionym i bezradnym ludziom. Czy administrator portalu nk.pl usuwając takie profile chce ukryć, że problemu chorych i umierających dzieciaków nie ma. Czy stosuje zasadę: zbić termometr i nie będzie temperatury. Widocznie w podobny sposób postępuje właściciel portalu nk.pl. Stawiam właścicielowi i administratorowi proste pytanie powołuję się na Kodeks Cywilny, który w art. 1, mówi o zasadach współżycia społecznego.
Państwo Polskie tłumaczy się nieustannie kryzysem, niech Pani Kopacz wytłumaczy umierającym dzieciakom, że muszą umrzeć, ponieważ nie ma pieniążków na ich leczenie, ale są pieniądze dla estabiszmentu politycznego. Pani minister zdrowia powinna opuścić salony i zobaczyć umierające dzieciaki i zrozpaczonych rodziców. Czy Rząd nie prowadzi naturalnej selekcji?, Czy to jest utajoną eutanazją? Czy administrator portalu nk.pl nie pomaga w takich działania Rządu? Czy działania administratora nk.pl są jego pomysłem, czy też chce się podlizać władzy? Cyberspołeczeństwo portalu nk.pl jest grupą, która jest wrażliwa na różne sposoby. Kiedy wrażliwość umożliwia pomoc, to wspaniale! Ale jest także inna „wrażliwość”, ta polega na sekowaniu profili pomocowych, a pomoc polega na donoszeniu(kapowaniu, kablowaniu) do administratora portalu. Zdarzają się mali ludzie, którzy kablują o profilach pomocowych do administratora- a może odpowiedź jest prozaiczna, z chęci zysku w szerokim tego słowa znaczeniu. Czy robią to z zemsty za swoje nieudane życie, czy razem z administratorem mają syndrom Boga? Czy po ludzku są podli i? Może tacy ludzie polujący i blokujący profile pomocowe zniżyli się do pierwotniaków typu pantofelek, a może ich intelekt jest porównywalny z intelektem planktonu?
Bardzo istotne jest administratora portalu nk.pl a przede wszystkim jego bezwzględność e działaniu przeciw profilom pomocowym. Konstytucyjny zapis nakazuje traktować obywatela, jako osobę niewinną, dopóki Sąd prawomocnym Wyrokiem nie stwierdzi winy. A co robi administrator portalu? Administrator portalu zamienia się w sąd kapturowy rodem z głębokiego PRL i jednostronnie bez możliwości przedstawienia argumentów strony ocenianej- zamyka jej profil! Gdzie przyzwoitość i moralność ADMINISTRATORZE portalu NK.PL?! Przecież można być normalnym i przyzwoitym administratorem portalu i jak administrator zauważy jakąś wątpliwą prawnie sytuację, może poprosić o wyjaśnienia i zaniechanie takiego działania pod rygorem zablokowania profilu. Taka informacja jest po ludzku przyzwoita i pozwala człowiekowi zrozumieć popełniany błąd. Brak takiej informacji wskazuje, że administrator postanowił zawsze używać przemocy, co kolwiek to znaczy. Taka sytuacja zawsze skończy się przegraną klasiaka, ponieważ kopanie się z koniem(administrator) jest przesądzone i wiadomo jest, po której stronie jest wygrana- w tym przypadku, przegrana leży po stronie klasiaka. Dlaczego administrator nie jest taki skuteczny wobec osób, które swoje profile traktują jak słup ogłoszeniowy i zamieszczają mniej lub więcej golizny ze wskazaniem konkretnego adresu należącego do usługodawcy swojego ciała? Administrator szybko umył rączki od odpowiedzialności za takie treści- założył filtr rodzinny. Czy jest to skuteczne działanie? Ocenią użytkownicy portalu nk. Moim zdaniem, jeżeli właściciel nk.pl nie przystąpi do odblokowywania profili, które zablokował bezkarnie powinniśmy rozejrzeć się za innym portalem. Wtedy należy innym klasiakom przekazywać adres takiego portalu a portal nk.pl niech zostanie dla ludzi pokroju ubeckao enkawudzistowskiego działając z ambicją aparatu represji z czasów stalinowskich. Jak zachowują się tacy ludzie w życiu codziennym- boję się pomyśleć?!
Czytelniku, jeżeli się zgadzasz z autorem, to powiadom swoje media lokalne o skandalicznych działaniach właściciela i administratora portalu społecznościowego? nk.pl.
Przypominam, że blokowanie profilów może administratorowi przynieść skutki, których się nie spodziewa i nie jest to żadna groźba- to tylko moja subiektywna ocena. Administrator może zrobić wszystko tak, żeby było wszystko Oki.- ale nie ja jestem do pouczania właściciela portalu nk.pl.
Przypominam nk.wudzistom, że kiedyś żył pewien facet, który twierdził: po pierwsze nie szkodzić! Portal nk.pl nigdy o takim człowieku nie słyszał!!!


ANDRZEJ ADAMIAK


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Jednym kliknięciem podzielisz się linkiem ze znajomymi...
Tłumacz strony
Ostatnie Artykuły
Temida ślepa? Temida...
Warszawa, Fundacja D...
Podaruj swój 1% poda...
Dominik Januszczak -...
Zespół Dandy-Walkera
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Kontakt Forum Szukaj na stronie
Globus odwiedzających
Copyright © MKK "wola" Warszawa "Solidarność Prawicy" 2009
Kopiowanie i publikowanie w całości lub w fragmencie bez podania źródła zabronione!


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl