MKK "wola" Warszawa "Solidarność Prawicy"
Strona Główna Do czytelnika Artykuły Zapraszamy do Pomocy Newsy Filmiki Forum Galeria Linki Kontakt Szukaj07 Czerwiec 2020 04:38:21
MenuReklama


Dyskryminacja niewidomych na portalu Facebook - zapraszam do przeczytania i polubienia stronyHilfe Pomóż Help


Strona www
Dawida Dembińskiego
Beata Dembińska - mama Dawida na FB


Filmy apelowe
PressMix - portal społecznościowy
Pressmania - portal społecznościowyDemiś Firchał - wierszeSprzęt dla niewidomych

Rządzie Donalda Tuska- masz u mnie wyjebane!
Warszawa, dnia 16 lutego 2011 r.


Rządzie Donalda Tuska- masz u mnie wyjebane!

Czyli, jak Rząd R. P. pomaga niepełnosprawnym.

Jesienią 2010 roku usłyszałem komentarz Premiera na pytanie dziennikarza-, dlaczego tylko jeden szpital w Polsce dokonuje transplantacji szpiku kostnego dzieciom? Powszechnie wiadomo, że transplantacja szpiku kostnego jak i organów wewnętrznych ratuje życie chorym na białaczkę i to jest jedyny ratunek dla tych chorych. Ratowanie życia chorych dzieci jest inwestycją w silne Państwo- zdrowe społeczeństwo, to silne Państwo i powiększa PKB. Premier Donald Tusk, którego będę nazywał Donaldem wykazał się indolencją i beztroską. Jego odpowiedzią było stwierdzenie, że jak mu wiadomo, to szpitale zawyżają koszty- krótko mówiąc, Jego sugestia to szpitale oszukują NFZ!!! NFZ powinien wiedzieć jak i Sejm R. P., że trudno jest ustalić ilość chorych i na jakie choroby zapadną..
Jeżeli zabrakło, pieniędzy w NFZ to albo za dużo ludzi zachorowało albo wyznaczone przez NFZ limity przeszczepów są źle oszacowane. Nie ma nic gorszego, jak beztroska Państwa i olewanie obywateli- jak widać, obecnemu Rządowi potrzebni jesteśmy do płacenia podatków. Czekanie na przeszczep biorców, to życie z oddechem śmierci na plecach- sam jestem biorcą i wiem, jak się żyje czekając na dawcę. W normalnym Państwie zapobiega się powstawaniu inwalidów- a tego nie mogę powiedzieć o tym kraju. Świadomie lub nie, tworzy się kaleki i ludzi nienadających się do pracy. Ratowanie życia ludzkiego a nade wszystko życie dzieciaków powinno być dla tego Rządu priorytetem- gdzie jest Ewka Kopacz- dla niej nie ma problemu? Jak ustaliło radio RMF, to w jednej z miejscowości na wizytę u endokrynologa czeka się ok. 4 lata!!! Rzecznik rządu Graś rozpływa się w mediach o kompetencjach minister zdrowia Ewki Kopacz. Jeżeli jest taka uczciwa, jak opowiadała o sekcjach zwłok prowadzonych przez Rosjan po katastrofie Smoleńskiej- to ja jej nie wierzę!
Donald opowiadał, że wprowadzenie podwyższonego o 1% podatku VAT, nie podniesie zbytnio cen- chyba, że się przesłyszałem. No i co, qrwa????!!! Przyjebał w najsłabszych ludzi, czyli niepełnosprawne dzieci!!! Trudno dobrać cywilizowane słowa do oceny tego rozrzutnego Rządu i beztroskiego Sejmu! O to, co zrobił estabiszment polityczny tego kraju-, bo jak inaczej nazywać Polskę? Trudno mówić o Ojczyźnie, bo Ojczyzna opiekuje się swoimi obywatelami a nie ich niszczy! To jest moja prywatna ocena i można się z nią zgodzić lub nie- wolny kraj i wolność słowa.
Co zrobiła podwyżka VAT o 1% dla niepełnosprawnych obywateli tego kraju? O tym za chwilę a teraz pokażę hipokryzję ministra finansów Jacka Rostowskiego- obywatela państwa Polskiego i Angielskiego. Córka Jacka Rostowskiego znalazła zatrudnienie w gabinecie politycznym(w ramach oszczędności utrzymano te gabinety!!!) ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego także obywatela państwa Polskiego i Angielskiego. Rączka rączkę myje, nóżka nóżkę drapie. Jak Donald- gdzie etyka i moralność Twoich ministrów? Jak mówił Urban, rzecznik PRL- owskiego Rządu- „Rząd się wyżywi” a ja dodam, także się wyleczy. Wprowadzając podwyższony podatek VAT dołożono także ośrodkom rehabilitacyjnym, gdzie stają na nogi chore dzieci. Dotychczasowy podatek VAT wynosił zero a teraz po pazernej chęci wyrwania obywatelom pieniędzy, wynosi 23%!
Rodzic chcący, żeby Jego dziecko było samodzielne, wyjeżdża w tym celu na turnusy rehabilitacyjne. Koszt takiego turnusu w całości pokrywa rodzic i to nie jest mała kwota, bo ok. 4 tyś. Zł. Teraz do tego dochodzi podatek 23% VAT i cena rośnie do prawie 5 tyś. Zł. Jacek Rostowski musi się cieszyć z zysku podatkowego. Jak rodzic był operatywny, to uzbierał na 4 turnusy w roku a po podwyżce podatku, będzie mógł za te same pieniądze pojechać na 3 turnusy- jak widać, Państwo lubi kopać słabych! Zbieranie tych pieniędzy, to dla rodziców udręka, obelgi typu żebrak, obdarcie z godności, upokorzenie i pogarda Państwa Polskiego. Rodzice żebrzą w różny sposób(przepraszam za określenie), a także chwytają się rozpowszechniania swoich apeli na portalu społecznym? Nasza klasa- nk.pl. Tu wkracza moderacja i zaczynają się blokady profili, które rozpowszechniają apele o pomoc i profili szukających pomocy rodziców. Moderacja tłumaczy się jednakowo- zagrożenie wyłudzenia. Dlaczego moderacja nk.pl powołuje się ciągle, że nie ma nic przeciw pomocy, o czym świadczy Jej współpraca z Owsiakiem i WOŚP- hipokryzja, obłuda czy zakłamanie? Jak nie masz nic przeciw moderacjo i zarządzie nk.pl to poproś zablokowane konto, żeby przedstawiło z fundacji dokument poświadczający własność zamieszczonego nr. Konta bankowego. Moderacja ciągle z uporem maniaka, twierdzi, że dochodzi do nadużyć na tym polu. Blokowanie konta proszącego o pomoc, to pośredni udział w śmierci lub pogłębieniu choroby dziecka. Może to mocne, ale dobitnie widać, co może spowodować takie działanie moderacji z nk.pl! Nie tędy droga moderacjo i zarządzie z nk.pl, winę trzeba udowodnić a jak moderacjo podejrzewasz przestępstwo, to powiadom o tym fakcie organa ścigania- to Twój obywatelski obowiązek wynikający z Kodeksu Karnego! Moje stanowisko, co do metod działania moderacji nk.pl opisałem na stronie internetowej: http://www.mkkwola.dbv.pl w linku: artykuły i nie będę się powtarzał.
Rzecznik Rządu Graś rozpływa się nad działaniem ministra zdrowia Ewki Kopacz ministra finansów Jacka Rostowskiego, a ja mam inne zdanie. Teraz mówi się, że minister zorientował się w błędzie i będzie „poprawiał” Ustawę o vat. Może się mylę, ale minister nie może nic zrobić sam. Minister może wnieść poprzez Rząd na szybką drogę legislacyjną projekt zmiany Ustawy o VAT, ale musi ona przejść przez Marszałka Sejmu, komisję, Sejm, Senat, Sejm a potem musi tę poprawkę podpisać Prezydent Komoruski. Ile to potrwa, tego nie wiedzą najstarsi Indianie a należy pamiętać, że prawo nie działa wstecz. Co wyrwie Jacek Rostowski z kieszeni rodziców chcących poprawy bytu swoich dzieci, to już nie odda-, kim jest wobec tego Jacek Rostowski i Jego zwierzchnik Donald Tusk? Czy są w stanie zmienić Ustawę o VAT, kiedy za chwilę będzie Prezydencja Polski w Unii Europejskiej, a za dwie chwile będą wybory do Sejmu R. P.? Dla Rządu i PO będzie najważniejszy wizerunek POpaprańców. Idąc na wybory, zastanów się na kogo będziesz głosował?! Uważaj, żebyś sobie nie zrobił „dobrze”, co kolwiek to znaczy.
Pamiętaj, nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu. To TY sam decydujesz, co zrobisz ze swoim 1% podatku, nie skarmiaj nim administracji, ale podaruj potrzebującym i chorym dzieciom i pomóż w Ich rehabilitacji- pomóż dzieciakom powrócić do naszego społeczeństwa, przecież ktoś musi pracować na Twoją emeryturę. Pomóż spełnić marzenia dzieci i rodziców o samodzielności chorych dzieci i innych nie pełnosprawnych. Jeżeli Ty nie pomożesz- to, kto??? Chore dzieciaki i Ich rodzice nie mogą liczyć na NFZ i Ewkę Kopacz- podaruj swój 1% podatku chorym dzieciakom. Ten WIELKI DAR SERCA nic Ciebie nie kosztuje, pamiętaj o tym, kiedy będziesz wypełniał PIT dla fiskusa.

Uważam, że Rząd PO włączył olewator i olewa ciepłym moczem albo zimnym grupę najsłabszych obywateli tego kraju-, czyli osoby nie pełnosprawne, chore dzieciaki, emerytów i inne grupy niezaradnych ludzi.

Kiedyś chodził dowcip o SejmiePRL- u-, dlaczego Sejm jest okrągły? A czy ktoś widział kwadratowy cyrk?
Teraz chodzi inny dowcip- studenci kopią piwnicę pod Sejmem R. P. a dlaczego? Studenci z Warszawy pozazdrościli studentom z Krakowa i też chcą mieć „Piwnicę pod baranami”.

Przedstawiam receptę dla Rządu PO i PSL lub innego, która doprowadzi do świetlanej przyszłości tego Państwa, gdzie nie będzie roszczeniowców, niepełnosprawnych oraz emerytów.
Należy wszystkich nie pełnosprawnychi emerytów poddać przymusowej eutanazji. Następnie spopielić zwłoki, popiół rozrzucić na polach uprawnych rolników- powstanie ekologiczna żywność i będzie można ją dość drogo sprzedawać poza granice kraju. Rolnicy się wzbogacą i zaczną płacić normalne ubezpieczenie emerytalne KRUS, jak pozostałe społeczeństwo. ZUS nie posiadając emerytów i inwalidów zacznie być dochodowy- z pracujących nadal będą pobierane składki na emeryturę. Lekarze przestaną strajkować i żądać podwyżek, bo nie będzie ludzi chorych i nie będą mieli zajęcia. NFZ będzie zbierał nadal składki zdrowotne i one zasilą kasę personelu medycznego. Zdrowi ludzie będą pracować i podwyższać PKB tego kraju. Zapanuje szczęście i dobrobyt a Polska zostanie jedyna zieloną wyspą na mapie świata. I co, niemożliwe do zrealizowania???!!!

Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo i całkowicie niewidzącą- wpisuję się, jako pierwszy na listędo eutanazji, mającą doprowadzić do dobrobytu to PAŃSTWO.

1. Adamiak Andrzej Warszawa
2. …

Komentarze
mkkwola dnia 17-02-2011 13:53
Już teraz wiem, po co były potrzebne pieniądze z podatku vat z zajęć rehabilitacyjnych dzieci nie pełnosprawnych- Rząd kupił bączki na mistrzostwa świata w piłkę nożną odbywające się w 2012 r. w Polsce. Pozostał smród z bąka puszczonego przez Rząd R. P.- brak słów na temat rozrzutności i beztroski tego Rządu PO i PSL.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Jednym kliknięciem podzielisz się linkiem ze znajomymi...
Tłumacz strony
Ostatnie Artykuły
Temida ślepa? Temida...
Warszawa, Fundacja D...
Podaruj swój 1% poda...
Dominik Januszczak -...
Zespół Dandy-Walkera
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Kontakt Forum Szukaj na stronie
Globus odwiedzających
Copyright © MKK "wola" Warszawa "Solidarność Prawicy" 2009
Kopiowanie i publikowanie w całości lub w fragmencie bez podania źródła zabronione!


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl